Střechy P.M. České Budějovice

Rychlý kontakt

Střechy P.M.
Petr Mišák

Telefon:
+420 724 687 966

E-mail:
strechypm@volny.cz

Nechte si zpracovat
cenovou nabídku střechy
na míru a zdarma!

Anketa

Jaký typ střech na RD preferujete?

Klasické šikmé

Moderní ploché

Pro hlasování musíte být přihlášeni.

Vsledky
Komentre : 0

Aktuálně

Kostel Č. Velenice


TOPlist

Izolace

Primární funkce šikmé i ploché střechy je poskytovat ochranu před nežádoucími povětrnostními vlivy. Toto je zajištěno zejména kvalitní střešní krytinou, odbornou pokládkou a precizním lícováním klempířských prvků. Nesmí se však podceňovat ani izolace střechy. K tomu slouží nejčastěji používané tepelně izolační materiály jako polystyren nebo minerální vata. Izolace střechy slouží především k zabraňování ochlazování budovy v zimě a naopak přehřívání budovy v létě.

 

Je dokázáno, že při špatně provedené izolaci střechy, dochází k největším tepelným únikům z celé budovy! Proto nepodceňujte izolaci Vaší střechy a obraťte se na nás! V rámci zakázky vymyslíme nejvhodnější řešení a poradíme i s volbou střešní krytiny a klempířských prvků.

 

Poskytujeme veškeré typy hydroizolací a tepelných izolací plochých i šikmých střech u novostaveb a zejména u rekonstruovaných panelových domů.

Ročně provádíme v průměru 5000 m2 rekonstruovaných plochých střech. Dle přání zákazníka navrhneme vhodné technické řešení i materiál izolace plochých i šikmých střech.

 

Provádíme

- tepelné izolace šikmé střechy

- tepelné izolace ploché střechy

 

Obrázky článků: izolace1.jpg Obrázky článků: izolace2.jpg Obrázky článků: izolace3.jpg
Obrázky článků: izolace5.jpg Obrázky článků: izolace4.jpg
Vygenerované za: 0.08 sekund